Untitled design-12_edited_edited.jpg

Kontakt

Doku Zahrady, z.s.
IČO: 09688137


Z. Kopala 1251
570 01, Litomyšlinfo@dokuzahrady.cz

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Team

3-79.png

Eva Lammelová

zakladatelka a ředitelka festivalu

Eva Lammelová je režisérka, scénáristka a producentka, která se věnuje dokumentárním filmům a audiodokumentům. Vystudovala Sociologii a Andragogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde také studovala filmovou a divadelní vědu. Miluje autorský dokument a má pocit, že ho lidé moc neznají. Proto založila DOKU ZAHRADY.

Untitled design-3.png

Kateřina Klejchová

produkce

Kateřina Klejchová je milovnice umění, designu a řemesel. Studovala dějiny umění, od dětství se věnuje keramice, objevuje kouzlo hlíny také v přírodním stavitelství. S oblibou navštěvuje a organizuje kurzy, kde se účastníci vzájemně inspirují a podporují v rozvoji své tvorby.

0.jpeg

Lukáš Brýdl

produkce

Lukáš Brýdl je absolvent sociologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde také strávil jeden rok studiem Politologie a evropských studií. V rámci Merrillova Programu získal celoroční stipendium a byl rok v americké Iowě na Mount Mercy University ve městě Cedar Rapids, kde se věnoval sociologii, fotbalu a atletice. V roce 2011 se připojil k Petrovi Horákovi ml. v pořadatelskému týmu hudebního festivalu Rosnička, roku 2018 založil iniciativu Svitavy 2040 a věnuje se dalším kulturním projektům v tomto regionu.

imageresize.jpeg

Petra Jansa

komunikace s médii

Petra Jansa je etnografka a socioložka médií působící na Masarykově a Karlově univerzitě. Věnuje se výzkumu, komunikačním strategiím kulturních organizací a festivalům, kterým menežuje sociální sítě, šperkuje tiskovky a dláždí cestu do médií. Spolupracovala s americkou Urban Communication Foundation, pražským Národním muzeem, festivalem Pražské Quadriennale nebo s Mezinárodním filmovým festivalem Jeden svět. Nyní se do výčtu přidávají také DOKU Zahrady v její rodné Litomyšli.

233295684_981538949305141_43780413732573

Tereza Pulgretová

Sociální sítě

Tereza Pulgretová studuje žurnalistiku na Masarykově univerzitě. Ačkoliv už jako malá milovala filmové fikční světy, se studiem na vysoké škole se její zájem přesunul spíše ke světu dokumentu. Na DOKU Zahradách se schovává za sociálními sítěmi a dělá to, co jí baví nejvíc – píše.

IMG_2427 4.jpg

David Veverka

Sociální sítě a web

David Veverka vystudoval filmová, televizní a rozhlasová studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Momentálně pokračuje ve studiu na Masarykově univerzitě. Během studia i mimo něj se věnuje převážně filmovému dokumentu a faktuální televizní tvorbě.